KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585064
nr 758 5064
Blandteknik
signerad, 1971, Figurer, 52x35
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:54:29
200 kr
150 kr